Your Dream.

Your Dress.
Історія бренду
Slanovskiy - це європейський бренд весільних та вечірніх суконь для впевнених у собі жінок, для тих, хто завжди стежить за новими тенденціями, але все ж таки чітко знає свій стиль.

Наповнена вишуканістю, жіночною загадкою, але в той же час впевнена в собі - саме так будуть відчувати себе наречені в сукнях від Slanovskiy. Яскраві і шикарні моделі залишать незабутнє враження. Італійські тканини і ексклюзивні французькі мережива, які доповнюючи класичну вишуканість, зроблять образ нареченої надзвичайно привабливими. Незалежна, але в той же час ніжна, з ноткою сексуальності - ось як виглядають наші наречені.

Сукні від Slanovskiy - це вишукані і витончені вбрання для дівчат, які люблять виділятися і бути сучасними - це тренд XXI століття, в якому жінки яскраві, красиві і сексуальні.

Колекції, які виходять двічі на рік, щорічно представляють на світових виставках, а також усіляких міжнародних весільних показах, фестивалях і конкурсах. Пристрасть до розкішних тканин, увага до деталей і щепітка ручна робота призвели Slanovskiy до світової слави. Розкішні і унікальні фасони суконь, обшиті камінням Swarovski або ніжно оздоблені мереживом, і відмінний сервіс фахівців приваблюють не тільки сучасних наречених з усього світу, але і всіляких зірок. «Наша мета не йти в ногу з модою, а на крок випереджати її» - саме під таким гаслом працюють фахівці Slanovskiy. Подорожуючи по всьому світу і пильно стежучи за весільними трендами, тепер Slanovskiy стали самі диктувати моду!

Зворотній зв'язок

Время генерации страницы: 0,3284 s
Время парсинга: 0,3238 s
Время выполнения запросов: 0,0046 s
Всего запросов: 28
Источник: cache